21.8 C
Bratislava
piatok, 24. mája 2024

Nové kura v Mekáči: McCrispy musíte ochutnať

Najčítanejšie

Nová ikona medzi kuracími burgermi dorazila do slovenských reštaurácií McDonald’s. McCrispy prekvapí poriadnym kusom chrumkavého kuracieho prsa v nadýchanej žemli, ktoré je doplnené medovo-horčicovou omáčkou a ľadovým šalátom. McCrispy nie je limitovaná ponuka, ale nová stálica McDonald’s menu.

Po úspechu na zahraničných trhoch dorazil na Slovensko nový burger, ktorý by mal vyskúšať každý pravý milovník kuracieho mäsa. McCrispy sa zaraďuje medzi ďalšie legendárne produkty ako Big Mac alebo McNuggets. Najväčšia svetová sieť reštaurácií tak reaguje na stále väčší dopyt zákazníkov po kuracom mäse, vysvetľuje marketingový riaditeľ McDonald’s pre Česko, Slovensko a Ukrajinu, Martin Troup:

„Obľuba kuracieho mäsa stále rastie, a to aj na Slovensku. 4 z 10 objednaných burgerov je v tejto chvíli práve s týmto druhom proteínu. McCrispy sa stáva globálnou ikonou našej ponuky po celom svete a nemôžeme sa dočkať, až si získa aj srdcia našich zákazníkov na Slovensku.“

McCrispy ponúka chrumkavé kuracie prso v novej nadýchanej žemli s makom a sezamom, čerstvý ľadový šalát a skvelú medovo-horčicovú omáčku. Oddnes je burger v predaji vo všetkých slovenských reštauráciách McDonald’s. Zákazníci si ho môžu objednať aj prostredníctvom služieb McDelivery alebo MyOrder v aplikácii.

(ts)

Reťazce.sk
Reťazce.sk
Reťazce.sk písali predovšetkým o maloobchode v Bratislave, sústredili sa na centrum Bratislavy a väčšinou na gastroscénu. Zaujímali sa predovšetkým o inovatívne nezávislé projekty. Projekt v rôznych podobách fungoval od roku 2009. Autorom a zodpovednou osobou za obsah bol Radoslav Augustín. V histórii na projekte spolupracovali i Lukáš Kočišek a Ivan Krasko. Redakcia Mediahub.sk od novembra 2018 na obsahu projektu pokračuje. Doménu Reťazce.sk sme získali od spoločnosti VisuArt, s.r.o. a stala sa súčasťou nášho projektu. Portál Reťazce.sk sa začiatkom roku 2023 zlúčil s portálom BratislavskýVečerník.sk.

Ďalšie články

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Aktuálne