5.4 C
Bratislava
streda, 7. decembra 2022

Epson s Usainom Boltom propagujú tlač bez atramentových kaziet

Najčítanejšie

Integrovaná kampaň na tlačiarne Epson EcoTank bude vysielaná v televízii, na vonkajších akciách, na predajných miestach či na sociálnych sieťach.

Hlavným partnerom Epsonu sa stal Usain Bolt – najrýchlejší človek na svete. Tento osemnásobný olympijský medailista, ktorý je mnohými považovaný za najlepšieho šprintéra všetkých čias, bude tvárou veľkej kampane propagujúcej tlačiarne Epson EcoTank bez atramentových kaziet.

Usain sa koncom minulého týždňa objavil s tlačiarňami Epson EcoTank v televíznych reklamách vo Veľkej Británii a Nemecku a aj na billboardoch, webových banneroch, na predajných miestach vo veľkých obchodných domoch a na sociálnych sieťach.

Usain bude svojím typicky pohodovým štýlom predvádzať, že s tlačiarňou Epson EcoTank môžete v duchu hesla „Just Fill and Chill“ („Doplň a užívaj“) bezproblémovo a bez atramentových kaziet tlačiť až tri roky. Tlačiarne sú namiesto kaziet vybavené atramentovými fľaštičkami.

Yoshiro Nagafusa, prezident spoločnosti Epson Europe, o partnerstve povedal: „Usain je pre nás dokonalý partner! Je to jeden z najznámejších ľudí na svete a veríme, že svojou sympatickou povahou pomôže dostať naše nízkonákladové tlačové riešenia medzi ľudí príjemným a zábavným spôsobom, ktorý si zapamätajú. Dnes, keď oveľa viac ľudí pracuje z domu a kedy sú všetci členovia rodiny preťažení mnohými povinnosťami, je tá správna chvíľa zamerať sa na propagáciu našich tlačiarní EcoTank a ekonomických výhod, ktoré prinášajú.“

Usain Bolt povedal: „Mám obrovskú radosť, že môžem Epsonu pomáhať s propagáciou tlačiarní EcoTank. Spolupracujem len so značkami, pri ktorých verím, že dokážu priniesť skutočnú zmenu. Tlačiarne EcoTank zbavujú človeka veľkej časti nepríjemností, ktoré poznáme z tlače s atramentovými kazetami, takže uľahčujú život – a to stojí za to. Našu spoluprácu si vážim aj z mnohých ďalších dôvodov. Máme veľa spoločných hodnôt a snažíme sa prispievať k lepšej budúcnosti. Epson to robí tak, že vytvára spoľahlivé produkty, ktoré pomáhajú skupinám a spoločnostiam rásť a prosperovať. Ja sa snažím druhých inšpirovať, aby išli za svojimi snami, nech sú akokoľvek veľké alebo malé.“

(ts)

Ďalšie články

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Aktuálne