18.7 C
Bratislava
sobota, 18. mája 2024

Ťažký týždeň bude bez Jana Gorduliča, vystrieda ho Jakub Gulík

Najčítanejšie

Politicko-satirická relácia po šiestich rokoch mení moderátora. Jana Gorduliča vystrieda stand-up komik Jakub Gulík.

“Ťažký týždeň je moje dieťa a mám ho veľmi rád, ale už ma jeho tvorba nenapĺňala tak ako doteraz. Potrebujem si trochu oddýchnuť – od každotýždňového záväzku aj politiky, nadýchnuť sa a zistiť, čo bude ďalší krok. Reláciu odovzdávam skvelým ľuďom, kamarátom a profesionálom a som si istý, že v ich rukách sa bude ďalej rozvíjať a ešte mi aj smutno bude. Ťažkému týždňu, jeho novej šéfke Lucii Pazičovej aj Jakubovi držím palce!,” hovorí Gordulič.

Tvorivý tím relácie pokračuje v plnej zostave. Reláciu ďalej povedie headwriterka a kreatívna producentka Lucia Pazičová, na ktorú prechádza aj licencia relácie.

“Pri projekte som takmer od začiatku a pre mňa samú je ťažké predstaviť si Ťažký týždeň bez Jana. Na druhej strane, tento formát považujem za veľmi potrebný a spolu s tímom v ňom chceme pokračovať. Veľmi sa teším, že Jakub ponuku prijal a Janovi ďakujem za kus dobrej roboty,” hovorí Pazičová.

Na novom moderátorovi bola vraj jednoznačná zhoda. Bude ním stand up komik Jakub Gulík.

“Takáto ponuka sa neodmieta! Ťažký Týždeň som takmer pravidelne sledoval, je to skvelý formát a od Jana viem, že okolo sú šikovní ľudia. A hovoril mi to v súkromí, bez svedkov, kedy nepotreboval byť neúprimný, takže to musí byť pravda. Beriem to ako skvelú príležitosť, veľa sa môžem naučiť a zlepšiť sa,” hovorí Gulík.

Ťažký týždeň s Jakubom Gulíkom si môžete pozrieť 4. februára na www.aktuality.sk/tazkytyzden.

nový moderátor Jakub Gulík (zdroj: Aktuality.sk)

(ts)

Redakcia
Redakcia
Redakcia Bratislavského Večerníka predstavuje starosti a radosti v bratislavských mestských častiach. www.bratislavskyvecernik.sk

Ďalšie články

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Aktuálne