11.6 C
Bratislava
štvrtok, 18. apríla 2024

Obľúbená vedomostná šou RTVS Čo ja viem sa dočká 11. série. RTVS už spustila výzvu pre vysokoškolských študentov

Najčítanejšie

Obľúbená vedomostná súťažná šou Čo ja viem prichádza na obrazovky RTVS tento rok už v jedenástej sérii. Diváci ju uvidia na jeseň. Moderátor Marcel Merčiak privíta v horúcich kreslách známe tváre a svoje vedomosti si opäť otestujú aj vysokoškolskí študenti v publiku. Vysokoškoláci, ktorí radi súťažia, chceli by zabojovať o atraktívne ceny a ukázať svoj intelekt pred celým Slovenskom, sa už teraz môžu hlásiť na web stránke televízie.

11. sériu súťažnej vedomostnej šou Čo ja viem uvedie RTVS na jeseň tohto roka. Moderátorom divácky obľúbenej relácie bude opäť Marcel Merčiak. Tím tvorcov na čele s režisérom Tomášom Eibnerom a dramaturgom RTVS Mikulášom Michelčíkom na novej sérii pracujú už dnes.

„Mňa osobne neskutočne teší, že sa nám v 10. ročníku podarilo nahrať rekordný počet peňazí a takýmto spôsobom pomôcť všetkým, ktorí to potrebujú. Budem rád, keď tento rekord ešte tromfneme v 11. ročníku. Diváci opäť zažijú plný kotol študentov, uvidia mnohé známe tváre, ale hlavne si vypočujú úplne nové otázky, pri ktorých sa veľmi kreatívnou formou veľa dozvedia. Všetci diváci pri televíznych obrazovkách, ktorí si stiahnu appku, môžu byť aj tento rok súčasťou tohto sveta a hrať s nami každý piatok,“ povedal režisér Tomáš Eibner.

Tvorcovia aktuálne spustili registráciu pre vysokoškolákov, ktorí si môžu priamo počas nakrúcania v štúdiu otestovať svoje vedomosti a vyhrať zaujímavé ceny. Študenti sa môžu prihlásiť vyplnením registračného formulára na webe RTVS.

„Čo ja viem oslávila 10 rokov od prvého nakrúcania a aj pri jedenástej sérii budú neoddeliteľnou súčasťou našej hry študenti zo slovenských i zahraničných vysokých škôl. Mnohí si to v minulosti v našej aréne vyskúšali a najlepší odchádzali s peknou odmenou. Niektorým sa podarilo vyhrať viac ako raz a budeme šťastní, ak aj edícia 2024 priláka veľa šikovných vysokoškolákov. Budeme im držať palce, aby prejavili vedomosti, ukázali, ako vnímajú dnešnú, na informácie bohatú dobu a zároveň úspešne reprezentovali svoje alma mater,“ hovorí moderátor Marcel Merčiak.

Okrem súťažiacich z radu známych tvárí slovenského spoločenského života a vysokoškolákov prítomných v publiku, si opäť budú môcť zasúťažiť aj diváci pri televíznych obrazovkách. Čo ja viem je od začiatku interaktívna súťaž, ktorej sa diváci zúčastňujú prostredníctvom aplikácie. Tú si môžu stiahnuť zadarmo z App Store či Google Play.

(ts)

MediaHub.sk
MediaHub.sk
Mediahub.sk je mediálny portál, ktorý pôvodne vznikol v roku 2013 ako Masmediálne.info. Zaoberá sa masmediálnou a marketingovou komunikáciou. Jeho súčasťou do roku 2023 bol portál s televíznymi reklamami Spoty.mediahub.sk, ktorý vznikol v roku 2017. Portál Mediahub.sk sa začiatkom roku 2023 zlúčil s portálom BratislavskýVečerník.sk.

Ďalšie články

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Aktuálne